Red Hot için geri sayım başladı

Rock müziğin öncü gruplarından Red Hot Chili Peppers 8 Eylül’de İstanbul’daki hayranlarıyla buluşuyor.

Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers

8 Eylül Cumartesi akşamı, Pozitif Live organizasyonuyla Türkiye’de ilk kez sahne alacak Red Hot Chili Peppers, santralistanbul’da müzikseverlerle buluşacak.

Dünya çapında yaklaşık 60 farklı şehri kapsayan turnenin Türkiye ayağında, yapılan araştırmalara göre Türkiye’ye gelmesi en çok istenen grup olan Red Hot Chili Peppers, farklı tarzları, eğlenceli sahne performansları ve enerjileri ile dinleyicilerine unutulmaz bir konsere imza atacak.

Bu muhteşem konser öncesinde sahnenin açılışını Türkiye’de punk/rock deyince ilk akla gelen grup Athena yapacak.

Santralistanbul’da Red Hot Chili Peppers için özel olarak hazırlanan sahnede, sürpriz şovları ve klasikleşmiş hitlerin yanı sıra yeni albümleri I’m With You parçalarının da yer alacağı konserde Kategori 2 ve 3 biletleri şimdiden tükendi. Konserde ayrıca Golden Ring ve Platinum Ring olarak iki sahne önü kategorisi mevcut. Şu ana kadar bilet satışının %95 tamamlanan konsere komşu ülkelerden de ilgi büyük.

Grubun kulis için özel istekleri:
Konser için isteklerini belirten grubun listesinde aile-çocuk odası ve meditasyon odası gibi ilginç talepler de bulunuyor. Soyunma odaları ve meditasyon odalarında canlı ağaç olmasını isteyen grup, kulislerinde kullanılan eşyalarda deri ya da plastik istemediğini de belirtti. Grup ayrıca 2012 dünya turneleri boyunca kendi organik şeflerini de yanlarından ayırmıyor.

Ulaşım:
Günün erken saatlerinde şehrin 3 farklı noktasından hareket edecek ücretsiz shuttle imkanı ile müzikseverlerin ulaşımı da kolaylaşacak. Karaköy, Taksim/Gümüşsuyu ve Mecidiyeköy’den tüm gün boyunca kalkacak bu shuttle’lar ücretsiz olup, etkinlik bitimine kadar hizmet verecektir.