Gitar Nota Kartları Ağu21

Etiketler

Benzer Yazılar

Paylas

Gitar Nota Kartları

Gitaristlerin korkulu rüyası nota öğrenmek, notayla çalmak! 

Gitara başladığımız zaman hemen şarkı çalmanın peşindeyiz, kısa sürede şarkı çalmayı öğrenmek. Fakat atladığımız şeyler var, müzisyenlerin ortak dili olan dünyanın her yerinde aynı geçerliliğe sahip notalar!

Ya bana tab da yeter dememek gerek, notaları öğrenmek sanıldığı kadar zor ve korkulacak bir şey değil, alt tarafı siyah minik noktacıklar, biraz tekrarla öğrenmesi gayet kolay fakat kafamızda o kadar zorlaştırıyoruz ki neredeyse imkansız gibi görüyoruz.

Nota yerine hemen gitar tablarına sarılıyoruz, notadan daha kolay geldiği için fakat notalar da tablar kadar kolay aslında.gitar nota kartı

Mini Gitar Nota Kartlarıyla Gitar Üstünde Notaları Öğrenmek Kolaylaşıyor.

Mini nota kartları sayesinde oyun oynar gibi hem notaların porte üzerinde yerlerini hem de gitar klavyesi üzerindeki yerlerini öğrenebilirsiniz.

Mini nota kartları yer de kaplamıyor, 65 mm x 40 mm boyutlarında olan 32 adet nota kartını cebinize atın sıkıldığınızda çıkartın kartları içinden bir kart çekin ve çektiğiniz notanın hangi nota olduğunu ve nerede basıldığını tahmin etmeye çalışın, daha sonra cevabı kontrol etmek için kartın arkasını çevirin ve bingo!

Mini nota kartları sayesinde gitarda notaları öğrenmek korkulu rüya olmaktan çıkıyor, isterseniz bunu bir oyun haline bile getirebilirsiniz, arkadaşlarınızla karşılıklı bir birinize nota soracak şekilde oynayabilirsiniz!

Mini nota kartlarında kartların ön yüzeylerinde porte üzerinde nota yer almaktadır, kartın arka yüzeyinde ise notanın ismi, notanın harfi ve notanın gitar klavyesi üzerinde hangi perdede basıldığı yer almaktadır, kartlarda kalabalık yaratmaması adına arıza sesler sadece diyez olarak gösterilmiştir.

Mini Nota Kartları İçin Ön Sipariş Verebilirsiniz.

Mini nota kartlarını Eylül ayının 2. haftası facebook sayfamızdan ve sitemizden duyuracağız, mini nota ön siparişi ve mini nota kartınızı ayırtmak için info@sadecegitar.net adresine mail atabilirsiniz, kartlarımız çıkar çıkmaz size maille bilgi vereceğiz.

Mini Nota Kartı Fiyatı:  10 TL + Kargo şeklindedir.
Siparişiniz ve ödemenizden hemen sonra nota kartlarınız kargoya verilecektir. Lütfen sipariş için info@sadecegitar.net adresine mail atınız.